AVAME
SUVEL
2019

Pärnu rannapiirkond rikastub uue spaa- ja hotellikompleksiga, mis hakkab kandma nime Wasa Resort ning toob armastatud kuurortlinna värskeid tuuli. Pingutame praegu selle nimel, et juba järgmine suvi oleks siin erakordselt hea olla.

KÕIK ON HÄSTI

TOAGA
KAASA
TERVE
KVARTAL

Wasa Resorti omapärane planeering moodustab hubase keskkonna, kus on olemas apartemendid, hotell, spaa, restoran, oma park ning õueala.

Suur suletud pargiala,
kus lapsed saavad turvaliselt ringi JOOSTA

AVAME
SUVEL
2019

18 privaatset apartementi
oma kööginurga ja terrassiga

Privaatsed
apartemendid

Wasa Resorti apartemendid on Pärnus ainulaadsed ning ideaalne valik privaatsust armastavatele inimestele, kes hindavad kõrgelt ka hotellis peatumisega kaasnevat mugavust. Käe-jala juures on kõik, mida Wasal pakkuda on.

AVAME
SUVEL
2019

AVARAD
HOTELLITOAD

Kitsastes tingimustes ennast korralikult välja ei puhka. Meie tubades on rohkelt hingamisruumi ja mõnus olla. Isegi avatud lisavoodi ei anna kunagi põhjust vastu tahtmist takistusjooksu harrastamiseks.

56 KESKMISEST SUUREMAT
hotellituba

AVAME
SUVEL
2019

Hubane spaa ja
lõõgastavad hoolitsused

Terrassiga
restoran

MITMEKÜLGNE
PUHKUS

Wasas saab ammutada uut energiat nii spaahoolitsusest, värskendavast suplusest kui ka külluslikust hommikusöögist. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele jäävad Pärnu kesklinn ja rand.

AVAME
SUVEL
2019

DISAINIELAMUS

Kui puhkab vaim, puhaku ka silmad. Toas ja õuealal. Igal materjalil. Igal detailil. Hotelli, spaa ja restorani miljöö võlub külalisi moodsa Poirot-ajastu glamuuriga – lihtne, selge, kerge, samas luksuslik ning õrna Art Deco hõnguga.

AVAME
SUVEL
2019

SUUREPÄRANE ASUKOHT –
SUPELRANDA VAID 300 M

KONTAKT

Eha 2, 80010 Pärnu, Eesti

T +372 445 0750
info@wasa.ee

MERILI PUU / müügiosakond
T +372 445 0795
merili.puu@wasa.ee